Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jul Deda “ia plas në sy” Ledionit: Big Brother VIP e fitova unë

Shkruar nga Newsbomb
Jul Deda “ia plas në sy” Ledionit: Big Brother VIP e fitova
Ledio Lico - Jul Deda

Mbrëmjen e sotme është duke u zhvilluar “post Big Brother”, ku ish-banorët po vijojnë edhe një herë debatet që kanë lënë përgjysmë në shtëpinë e madhe.

Gjatë kësaj u diskutua dhe për fitoren e aktores Egla Ceno. Por duket se Jul Deda nuk është dakord me fitoren e Eglës, teksa ia tha në sy moderatorit Ledion Liço: “në fakt Big Brotherin e kam fituar unë”.

Kjo si duket e ka gjetur disi të papërgatitur Ledionin, i cili nuk ka reaguar dhe e ka lënë që kjo të kalojë.

Kujtojmë që edhe ditën e djeshme Jul Deda me anë të një reagimi në rrjetet sociale, tha se Big Brother e ka fituar ai dhe se për këtë kishte fakte, por nuk dha më shumë detaje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese