Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jul Deda deri në fund me Heidin: Nëse do isha jashtë, çmimin e madh do të doja ta fitonte ajo

Shkruar nga Newsbomb
Jul Deda deri në fund me Heidin: Nëse do isha jashtë,
Hidi Baçi dhe Jul Deda

Jul Deda, aktori i njohur i humorit gjithmonë ka shprehur simpati për Heidi Baçin si konkurrente e Big Brother VIP 3.

Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka treguar se nëse ai nuk do ishte pjesë e Big Brother VIP, por do ishte vetëm një spektator do dëshironte që Heidi Baçi të shpallej fituesja e çmimit të madh. Ndërsa pas Heidit, sipas Julit që meriton të fitojë është aktorja Egla Ceno.

Nëse unë do ta kisha parë nga shtëpia duke mos qenë fare këtu. Duke e parë nga jashtë me shkëputjet e mia të punës, ndryshon krejt situate.

Nëse do ta shikoja Big Brotherin nga jashtë do të doja ta fitonte ajo (drejton gishtin nga Heidi). Duke qenë brenda dhe duke parë atë që kam parë unë do të doja ta fitonte ai që e meriton më shumë mbas meje, që është ajo atje (Egla)”,– tha Juli.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese