Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Jul Deda Challenge”, vëllai i aktorit ndërmerr nismën e veçantë për të votuar Julin

Shkruar nga Newsbomb
“Jul Deda Challenge”, vëllai i aktorit ndërmerr
Ne foto: Mario dhe Jul Deda

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother VIP 3 ku fituesi do jetë një nga 5 banorët Jul Deda, Heidi Baci, Romeo Veshaj, Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno. Ndërsa gara është shumë e fortë pasi ndryshe nga vitet e tjera, nuk ka një personazh që spikati dhe u pëlqye më shumë nga të tjerët, si rasi i Luiz Ejllit, mbështetja dhe thirrja për vota është më e madhe.

Mario Deda, vëllai i Jul Dedës ka ndëmarrë një Challenge në Instagram ku kërkon vota për aktorin duke i sfiduar fansat e tij për ta votuar 5 herë dhe të nominojnë dy miq që të bëjnë të njëjtën gjë.

“Votoni Julin dhe postoni screenshot te 5 votave duke nominuar dy miq qe te bejne te njejten gje!
Swipe per menyren ose shikoni story! Sfiden e deklaroj te hapur” – njofton vëllai i aktorit duke bërë thirrje për sa më shumë vota duke sfiduar vetë Rozana Radin dhe Vesa Lumën.

“Jul Deda Challenge”, vëllai i aktorit ndërmerr
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese