Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Je arsyeja e FITORES time”, urimi i veçantë i Ilnisës për ditëlindjen e Meritonit

Shkruar nga Newsbomb
“Je arsyeja e FITORES time”, urimi i veçantë i
Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli

Banori i Big Brother VIP 3, Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen e 29 dhe nuk kishte si të mungonte urimi nga partnerja e tij, Ilnisa Agolli.

Ndërsa moderatori është i izoluar në shtëpinë e Big Brother VIP, të shumta kanë qenë urimet në rrjetet sociale nga miqtë dhe të afërmit e tij, por ai që ka dalluar nga të tjerat është urimi i Ilnisës.

Gezuar ditelindjen Meritoni im. Je arsyeja e FITORES time”- shkruan Ilnisa në një foto të publikuar në “instastory”.

“Je arsyeja e FITORES time”, urimi i veçantë i
 

Ilnisa dhe Meritoni kanë nisur një romancë sëbashku para tre muajsh brenda shtëpisë ndërsa gazetarja po e pret që pas finales së madhe të Big Brother VIP të vazhdojnë lidhjen edhe jashtë. Madje moderatori nga Prishtina ka shprehur edhe dëshirën se do të donte një fëmijë me gazetaren Agolli.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese