Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Jam futur në jetën e tij”, Drini Zeqo në një lidhje dashurie me Dea Vierin

Shkruar nga Newsbomb
“Jam futur në jetën e tij”, Drini Zeqo në një
Drini Zeqo dhe Dea Vieri

Dy ish-konkurrentët e “Big Brother VIP”, moderatori Drini Zeqo dhe Dea Vieri duket se kanë nisur një romancë me njëri-tjetrin.

Prej disa javësh lajmet ne rrjet kaë qarkullur, ndërsa ditën e djeshme Drini i pyetur nga Alesia Bami nuk e ka mohuar. Madje dhe Dea e cila ndodhej aty pranë tha se prej kohësh është futur në jetën e gazetarit.

“Thuhet se je në një lidhje me Dea Vierin?” 

“Po unë e pashë Dean, ja ku është”, tha Drini, ndërsa Dea u afrua krah tij me një tortë në dorë, ku supër saj ishin ishin 2 qirinj me nurmin 20.

Ndërsa kur iu kërkua të mendonte një dëshirë, Dea tha: “Drinit i janë plotësuar të gjitha dëshirat në momentin që unë jam futur në jetën e tij” - duke shtuar akoma më shumë dyshimet.

“Jam futur në jetën e tij”, Drini Zeqo në një
Drini Zeqo dhe Dea Vieri


Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese