Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ishte në Big Brother kur ajo ndërroi jetë, Egla Ceno bën reagimin e ndjerë për Liljana Cingun: Do të të kujtoj gjithmonë

Shkruar nga Newsbomb
Ishte në Big Brother kur ajo ndërroi jetë, Egla Ceno bën
Në foto: Egla Ceno dhe Liljana Cingu

Aktorja, Egla Ceno fituesja e Big Brother VIP 3 ka bërë një reagim të ndjerë për Liljana Cingun, e cila ndërroi jetë më 5 shkurt të këtij viti. Egla e ka bërë këtë reagim, pasi në shkurt kur ndërroi jetë Liljana Cingun, aktorja ndodhej brenda shtëpisë së BBVA dhe tani ka marrë vesh lajmin e trishtë.

Aktorja ka postuar dy fotografi ku shfaqet së bashku me Lilin, ndërsa bshkëngjitur ka shkruar edhe disa fjalë të ndjera:

E dashur Lili, ka pak ditë që mora vesh për ty dhe dua të të them dy fjalë zemre: Ti ishe rreze dielli, ecje në majë të gishtave sikur nuk doje të ‘lëndoje’ tokën. I kam në mendje sytë e tu plot jetë dhe ashtu do të kujtoj gjithmonë. Shpirti yt në dritë Diva Shqiptare! #lilianacingu”, - shkruan Egla.


 

Ishte në Big Brother kur ajo ndërroi jetë, Egla Ceno bën
© Credits:Instagram/Egla Ceno


 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese