Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ish-banorja e BBV3 nuk i lë vend imagjinatës, "çmend" fansat me fotot nga plazhi

Shkruar nga Newsbomb
Ish-banorja e BBV3 nuk i lë vend imagjinatës, "çmend"
Arta Kabashi

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Arta Kabashi shpesh ndan foto dhe momente nga jeta personale dhe pushimet që kalon vetëm dhe me miqtë e saj.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë disa foto “të çmendur” fansat me format trupore nga pushimet e saj.

Këngëtarja e njohur nga Kosova ka postuar në rrjetet sociale disa foto të nxehta, me bikini të vogla në ngjyrë të zezë duke mos i lënë vend imagjinatës.

Ish-banorja e BBV3 nuk i lë vend imagjinatës, "çmend"
 
Ish-banorja e BBV3 nuk i lë vend imagjinatës, "çmend"
 
Ish-banorja e BBV3 nuk i lë vend imagjinatës, "çmend"
 
Ish-banorja e BBV3 nuk i lë vend imagjinatës, "çmend"
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese