Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Intervista me Bleron virale në rrjet, Afrona tregon nëse ka shanse të ribashkohen

Shkruar nga Newsbomb
Intervista me Bleron virale në rrjet, Afrona tregon nëse ka shanse
Blero Muharremi dhe Afrona Dika

Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë qenë në qendër të mediave rozë ditët e fundit pas publikimit të podkastit të saj “Talk ëith Afrona”.

Episodi ku Afrona interviston ish-burrin e saj, këngëtarin Blero është xhiruar para disa javësh, por një keqkuptim mes tyre bëri që mos të publikohej. Por duket se ish-çifti biseduan dhe u dakordësuan për publikimin e podkastit i cili u bë viral në rrjet.

Intervista me Bleron virale në rrjet, Afrona tregon nëse ka shanse
 

Afrona së fundmi ka treguar se para se të zhvillohej podkasti, ka folur me Bleron për 3 orë dhe janë sqaruar për gjithçka:

Kemi pasur një bisedë tri orësh para podkastit. Jemi sqaruar për të gjitha gjërat dhe kemi folur. Nuk mund të them se ka qenë ideja ime apo e Bleros", duke shtuar: "Nuk e kemi pasur block njëri-tjetrin. Thjesht, ka qenë një bisedë që e kemi pasur nevojë ta bëjmë të dy, për shpirtin tonë. Mendoj që gjithmonë duhet të ndahesh në (marrëdhënie) të mirë”.

Ajo u pyet nëse ka një ribashkim në horizont me Bleron, por Afrona nuk nguroi të sqaronte se nuk ka kthim bashkë, por kanë dashur të japin një shembull që ish-bashkëshorti nuk duhet parë si armik. 

“Nuk është se do të ribashkohemi. Jemi ndarë, kemi ndarë rrugët dhe jemi shumë mirë me njëri-tjetrin. Kemi dashur të japim një shembull që ish-bashkëshorti nuk duhet parë si armik. Ky ka qenë mesazhi që kemi dashur të tregojmë.”

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese