Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Çiljeta prek zemrat e të gjithëve: 100 mijë euro ia kam borxh djalit, ia mora kur u sëmur nëna ime

Shkruar nga Newsbomb

 

Çiljeta prek zemrat e të gjithëve: 100 mijë euro ia kam
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga me djalin, Fernandon

Çiljeta është padyshim një ndër fermeret më të dashura në Ferma VIP, e cila ka arritur që më çiltërsinë dhe butësinë e saj të fitojë dashurinë e të gjithëve.

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm, të gjithë fermerët u pyetën se çfarë do bënin me paratë nëse do të fiton çmimin e madh. Ajo tha se çmimin e madh prej 100 mijë euro do ta shpenzonte për të birin, pasi paratë e grumbulluara për të i ka shpenzuar kur nëna e saj u sëmur.

“Ndër vite i kisha mbledhur Fernandos gjithë lekët që i sillte babi i vet… çdo muaj. Sapo u bëra gati të bëja një investim për djalin, ndodhi që mami im u sëmur dhe u shpenzuan të gjitha. Kështu, kam detyrim ndaj djalit tim për t’ia zëvendësuar lekët," tha ajo.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese