Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“I dua toksikë”, habit konkurrentja e Për’puthen: Më pëlqejnë vetëm veriorët, me jugor nuk dal kurrë

Shkruar nga Newsbomb

“I dua toksikë”, habit konkurrentja e Për’puthen:

Konkurrentja e Për’Puthen” Erika ka treguar se i pëlqejnë vetë meshkujt veriorë, për shkak se jugorët i duken si "kushërinj".

E ftuar në “Mos i bjer me top” te E Diell, teksa fliste për jetën e saj personale ajo pranoi sedo në krah një mashkull që të “jetë pak toksik dhe xheloz që ta mbajë nën kontroll”.

Erika: Mua më pëlqejnë meshkujt që janë xhentilman. Ata meshkuj që të vijnë me dhurata, me lule, që mundohen të bëjnë maksimumin për ty. Jam e tërhequr edhe nga meshkujt toksikë. Nuk po them që të kalojnë në ekstrem, por të jenë pak, e bëjnë më adrenalinë njohjen. Kur janë pak xhelozë, që mundohen të të vënë pak në kontroll.

Ronaldo Sharka: Veriorët thonë që janë njëçikë si shumë xhelozë.

Erika: Po veriorët ata më ngjisin, nuk kam dalë kurrë me jugorë.

Ronalo Sharka: Po pse çfarë kanë jugorët?

Erika: Seksi është e para gjë. Më duket sikur po flas me ndonjë nga kushërinjtë e mi edhe i them jo që në fillim.

©credits youtube.com/@TopChannelAlbania

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese