Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Habit aktorja e njohur: Jam dehur për herë të parë në moshën 8 vjeçare

Shkruar nga Newsbomb
Habit aktorja e njohur: Jam dehur për herë të parë në
Aktorja e njohur, Cara Delevingne

Aktorja e njohur, Cara Delevingne ka deklaruar se për herë të parë është dehur në moshën 8 vjeçare.

Në një intervistë për “Sunday Times”, ylli i “Suicide Squad” tha se ajo kishte pirë pije alkoolike gjatë dasmës së tezez së saj dhe për pasojë atë e kishte marrë keqazi pija.

Unë u deha atë ditë. Isha tetë vjeçe, çfarë moshe e çmendur për t’u dehur”,- është shprehur aktorja.

Habit aktorja e njohur: Jam dehur për herë të parë në
 

Gjithashtu, ajo tregon se ka pasur një histori të gjatë në përdorimin e lëndëve alkoolike dhe atyre narkotike duke bërë që të krijojë varësi ndaj tyre.

Aktorja shprehet se ajo abuzoi me këto lëndë në kohët e vështira të jetës së saj, në kërkim të një zgjidhjeje më të shpejtë, por që rezultoi shumë më e dëmshme për të.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese