Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ Veprimi i fundit i vë “kapakun” aludimeve, Romeo Veshaj i pakënaqur me produksionin

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Veprimi i fundit i vë “kapakun” aludimeve, Romeo Veshaj i
Romeo Veshaj dhe Ledion Lico

A ka hatërmbetje mes Romeos dhe Ledion Liços pas daljes nga Big Brother Vip 3? Sigurisht që po dhe këtë e vërteton më së miri veprimi i fundit në rrjetet sociale.

Si duket historia është bërë “deja vu”. Sërish një nga vëllezërit Veshaj ka mbetur i pakënaqur me produksionin e Big Brother Vip 3. Pasi Romeo nuk mori pjesë në “ Afer partyn-n e Big Brother Vip 3, as në post BBV për të diskutuar lidhur me rrugëtimin e tyre ne këtë format, së fundmi një tjetër lëvizje i ka vënë kapakun aludimeve të ndjekësve se aktori ka mbetur i pakënaqur .

Si Romeo ashtu dhe Ledioni nuk ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram” . Dhe në botën që ne jetojmë e dimë fare mirë se çfarë do të thotë një “unfollow”.

FOTO/ Veprimi i fundit i vë “kapakun” aludimeve, Romeo Veshaj iFOTO/ Veprimi i fundit i vë “kapakun” aludimeve, Romeo Veshaj i

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese