Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ S’ka më vend për dyshime, Mozzik dhe vajza e deputetit shqiptar konfirmojnë romancën

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ S’ka më vend për dyshime, Mozzik dhe vajza e deputetit
Mozzik dhe Lotina Haziri

Prej disa ditësh në rrjet po qarkullon lajmi se këngëtari Mozzik ka nisur një romancë të re, pas ndarjes nga ish-partnerja e tij Loredana me të cilën kanë dhe një vajzë Hana.

Reperi shumë i dashur nga publiku, Mozzik ka nisur një lidhje me Lotina Haziri, vajzën e deputetit të Kosovës Lutfi Haziri si dhe nënkryetari i LDK.

Ka qenë Mozzik ai i cili ka ndarë një foto nga pasqyra ku dukej vetëm një pjesë e Leotinës, më pas ata kanë zhvilluar një udhëtim ku dhe kanë ndarë foto nga i njëjti vend duke treguar qartazi se janë bashkë.

FOTO/ S’ka më vend për dyshime, Mozzik dhe vajza e deputetit
Mozzik dhe Leontina me pushime

Ndërsa ditën e sotme, vetë Leotina ka ndarë një instastory ku konfirmon lidhjen me Moziik. Ajo ka ndarë për ndjekësit një foto ku tregon duart e një mashkulli duke mos i zbuluar fytyrën, por nga tatuazhet duket që është Mozzik, sidomos nga ato në gishta ku shkruhet “Ziki”.

FOTO/ S’ka më vend për dyshime, Mozzik dhe vajza e deputetit
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese