Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ Romeo dhe Heidi në privatësi, “kapen mat” në jug të vendit

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Romeo dhe Heidi në privatësi,  “kapen mat” në
Heidi me Romeon, Boren dhe Donaldin

Heidi dhe Romeo kanë vendosur të largohen nga tensionet e kryeqytetit dhe të shijojnë bregdetin. Këtë fundjavë çifti është fotografuar në jug të vendit, në Himarë.

Nën shoqërinë e Donaldit dhe Borës ata kanë vendosur që këtë fundjavë ta kalojnë në plazh dhe larg zhurmës së kryeqytetit.

FOTO/ Romeo dhe Heidi në privatësi,  “kapen mat” në
Heidi dhe Romeo

Nga pamjet e kapura nga qytetarët Heidi shihet mjaft e lumtur dhe është duke e shijuar në maksimum marrëdhënien e saj me Romeon. Kujtojmë se jo më larg se disa ditë më parë ajo zbuloi planin për tu shpërngulur njëherë e mirë në Shqipëri.

FOTO/ Romeo dhe Heidi në privatësi,  “kapen mat” në
Bora me Arborin (te birin)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese