Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO që s’duhet humbur, shqiptari “ngacmon” tifozen kroate më seksi

Shkruar nga Newsbomb
FOTO që s’duhet humbur, shqiptari “ngacmon” tifozen
Ivana Knoll

Një ditë më parë “djemtë tanë” kuqezinj na bënë krenarë me rezultatin i cili vijoi të mbante “gjallë” ëndrrën e shqiptarëve për rrugëtimin në Euro 2024.

Përballë Kroacisë futbollistët e Kombëtares ishin “uragan”, të tillë kanë qenë dhe tifozët në stadium.

Por, edhe tifozët kroatë s’ngeleshin mbrapa. Pa filluar ndeshja e gjithë vëmendja ishte nga tifozja seksi e kroatëve, Ivana Knoll. Një nga momentet që mund t’ju ketë shpëtuar ka qenë kur një nga tifozët shqiptarë i është bashkuar fotos së Ivanës.

Teksa ajo ishte duke filmuar veten tifozi shqiptar i cili qëndronte pas asaj e ka përshëndetur.

FOTO që s’duhet humbur, shqiptari “ngacmon” tifozen

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese