Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ Nënë e katër fëmijëve, deputetja mahnit me pozat me bikini

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Nënë e katër fëmijëve, deputetja mahnit me pozat
Adriana Matoshi

Adriana Matoshi, deputetja e Kuvendit të Kosovës ka publikuar së fundmi disa fotografi nga pushimet që po kalon, dhe ajo që vihet re është fiziku i saj.

Duket se nëse nuk do e dinim që është nënë e katër fëmijëve, nuk do ta besonim pas fotove me bikini ku Matoshi duket në super formë.

Deputetja njëkohësisht aktore duket e mrekullueshme ne fotot e reja qe publikoi në Instagram. Ajo shfaqi si rrallë herë format trupore dhe duket në "top formë". Në bikini të zeza, Adriana po shijon pushimet verore në bregdet.

FOTO/ Nënë e katër fëmijëve, deputetja mahnit me pozat
 

Kujtojmë se Matoshi deri para dy vitesh ishte në një lidhje me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Ndarja e tyre sipas aktores erdhi se Keith ndryshe nga ajo, kërkonte të krijonte familje e të bënin fëmijë së bashku.

Lidhja e aktores me futbollistin e njohur është përfolur shumë për shkak të diferencës prej 19 vitesh që ajo kishte me ish të dashurin afrikan.

FOTO/ Nënë e katër fëmijëve, deputetja mahnit me pozat
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese