Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

FOTO/ Luiz Ejlli bëhet me makinë të re, targa mban emrin e vajzës “LUNA”

Shkruar nga Newsbomb
FOTO/ Luiz Ejlli bëhet me makinë të re, targa mban emrin e
Luizi dhe Kiara me Lunen

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër vetëm pak javë më parë. Luna Mari erdhi në jetën e tyre duke ëmbëlsuar ditët e mami Kiarës dhe babi Luizit.

Ardhja e Lunës ka ndryshuar komplet jetën e këngëtarit dhe vetë ai e ka pohuar këtë fakt në një deklaratë për mediat ditë më parë, pas përfundimit të kontratës me “Top Channel”.

Krah fotove të vogëlushes Luna, Luizi ka vendosur që të ndajë me ndjekësit dhe një tjetër detaj mjaft të veçantë. Përveç faktit që do të ketë një makinë të re, këngëtari zbuloi se targa do të jetë me emrin “Luna”.

FOTO/ Luiz Ejlli bëhet me makinë të re, targa mban emrin e
 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese