Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Fifi feton sot 30-vjetorin, ja dhurata më e bukur dhe urimi i veçantë nga partneri i saj, Adisi

Shkruar nga Newsbomb
Fifi feton sot 30-vjetorin, ja dhurata më e bukur dhe urimi i

Fifi, një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, feston sot ditëlindjen. Me këngët e saj shumë të ndjera, ajo ka arritur gjithmonë të prekë zemrat e publikut dhe çdo projekt i saj kthehet në hit.

Ditën e sotme, këngëtarja e talentuar feston 30-vjetorin.

Në këtë ditë të shumtë kanë qenë ata, miq dhe kolegë, të cilët e kanë uruar Fifin me fjalët më të përzemërta. Por urimi më i veçantë vjen nga partneri i këngëtares, Adisi.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka postuar një foto së bashku me djalin e tyre me mbishkrimin: “Faleminderit që ma kënaqe jetën! Të dua! Edhe 100!

Fifi feton sot 30-vjetorin, ja dhurata më e bukur dhe urimi i

Fifi dhe Adisi u lidhën në vitin 2022, ndërsa një vit më vonë këngëtarja u bë nënë për herë të parë!

Edhe vetë Fifi ka bërë një postim emocionues ku thotë se është ditëlindja e saj e parë me djalin, Theo Mal dhe për të është dhurata më e bukur që mund të merrte.

“Ditelindja jem e pare me ty Evlad!
Theo Mal , ti je dhurata ma e bukur qe m’ka bo babi Adis Patushi per kete 30 Vjetor ” 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese