Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Fero ndalohet nga policia në Maqedoninë e Veriut?! Reagon reperi

Shkruar nga Newsbomb
Fero ndalohet nga policia në Maqedoninë e Veriut?! Reagon reperi
Fero

Fero është ndaluar një ditë më parë nga policia në pikën kufitare Bllacë. Pak vite më parë ndaj reperit ka pasur një akuzë në Maqedoninë e Veriut dhe i ishte ndaluar hyrja në territorin maqedonas. 

Policia njoftoi se “më datë 24.05.2024 në ora 11:30 në pikën kufitare Bllacë e Poshtme, në hyrje të vendit, zyrtarët policorë ia kanë hequr lirinë F.S.(27) nga Stacioni i Policisë Kufitare vendkalimi dhe mbikëqyrja kufitare Bellanovcë”.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Fero shkruan: “I pash diqka do postime, veq di me ju thone qe kafja e shkupit ka lezet”.

Mesa duket Fero ka dashur të qetësojë fansat, duke mohuar tërthorazi lajmet që qarkullojmë.

Fero ndalohet nga policia në Maqedoninë e Veriut?! Reagon reperi

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese