Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Çfarë ndodhi me dy miqtë? Meritoni dhe Romeo nuk ndiqen më në rrjete sociale

Shkruar nga Newsbomb
Çfarë ndodhi me dy miqtë? Meritoni dhe Romeo nuk ndiqen më
Moderatori nga Kosova, Meriton Mjekiqi dhe aktori i humorit, Romeo Veshaj

Përfundimi i formatit televiziv "Big Brother Vip 3" duket se ka shënuar edhe fundin e disa lidhjeve miqësore të krijuara brenda tij. Moderatori nga Kosova, Meriton Mjekiqi dhe aktori i humorit, Romeo Veshaj duket se kanë vendosur që të mos jenë më miq me njëri-tjetrin pas daljes nga reality- show.

Dyshimet për këtë lindën pas një verifikimi se dy ish-banorët nuk ndiqen më në rrjetin social Instagram. Gjthashtu, as dy partneret e tyre, Ilnisa dhe Heidi lidhje të krijuara nga njohja brenda shtëpisë së famshme nuk ndiqen me njëra-tjetrën.

Megjithatë, do të qëndrojmë në pritje të një konfirmimi nga dy ish-banorët, për të vërtetuar nëse marrëdhënia e tyre miqësore është shkëputur apo vazhdon njëjtë si më parë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese