Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Çfarë ndodhi? Kënga e Tayna bllokohet në YouTube nga ish-menaxheri Rinor Hykolli

Shkruar nga Newsbomb
Çfarë ndodhi? Kënga e Tayna bllokohet në YouTube nga
Tayna dhe ish-menaxheri i saj

Këngëtarja e njohur Tayna ka thyer heshtjen pasi qëndroi për një kohë të gjatë inaktive në rrjetet sociale dhe nuk bëri projekte të reja muzikore.

Mirëpo, sapo publikoi këngën e titulluar ‘Si ai’,  që pritet të kthehej në hit të padiskutueshëm, brenda pak orësh kënga u zhduk nga Youtube.

Sot, përmes një postimi në rrjetet sociale këngëtarja tha se shkak është bërë një konflikt me ish-menaxherin e saj, Rinor Hykollin, më të cilin Tayna shkruan po përballet tek drejtësia.

 ‘‘Unë, për mua jam e Para! Për vite kam punuar shumë në cdo disponim te mundshëm, në cdo gjendje emocionale/shpirtërore/shëndetësore pa u dorzuar kurrë e në ndërkohë këto vite, te tjerët i kan shijuar lehtë rezultatet e sukseseve të mia te cilat ju bënë atyre “ shpi “. Po shpija ime nuk kishte rëndësi. Shëndeti i familjarëve të mi vazhdon të mos ketë rëndësi per ta. Në heshtjen e shumë njerëzve mësova shumëçka.

Ashtu si mbreti Artur, me shpatën e së vërtetës, dinjitetit dhe respektit për veten dhe të gjithë njerëzit që një zemër e kanë, dal me kraharorin hapur dhe bërtas: NUK bëhet dot njeriu i madh as me para, as me famë, e as me ligësi. Ti je njeri i vogël kur vjen në këtë Tokë për të vuajtur suksesin që kurrë s’ja ndeve aromën, ke ardhur për t’u kacavjerrë në xham ashtu si një kërmill pas shiu…Po unë, do të të vrojtoj me durim, sepse unë jam e MADHE…

I kërkoj ndjesë dëgjuesve t’mi për videon e hequr, por unë e di që do më kuptoni, e bashkë me mua, do bëni durim para mjeranëve të cilët nuk lënë një rast t’u ikë, pa treguar sa të vegjël janë!Un ja kam lënë në dorë drejtësisë edhe Zotit!”, shkruan ajo në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese