Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Fansat të bindur për një krizë mes saj dhe bashkëshortit, Françeska Murati tregon si qëndron e vërteta

Shkruar nga Newsbomb
Fansat të bindur për një krizë mes saj dhe
Franceka Murati

Të shumtë janë ndjekësit e ish-banores së BBVA3, Franceka Murati që besojnë se ka një krizë në marrëdhënien e saj me bashëshortin. Këto dyshime vinë pasi missi prej daljes nga Big Brother shihet vetëm nën shoqërinë e ish-banorëve të tjerë, kryesisht në jug të vendit dhe nuk ka ndarë asnjë moment me burrin apo djalin e saj.

E duket se ndjekësit e saj janë shqetësuar për faktin që ajo nuk poston foto me të shoqin. Këtë e ka treguar Franceska Murati ditën e sotme përmes një postimi në “Instastory”.

Ajo u bën thirrje të gjithë atyre që i kanë shkruar që të mos shqetësohen pasi është 24/7 me bashkëshortin. Françeska shton se kur nuk i publikoi kur ishte brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri që e digjte malli për ta, nuk ka ndërmend t’a bëjë një gjë të tillë tani.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese