Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Europiani me Marina Vjollcën, moderatorja i rikthehet dashurisë së vjetër

Shkruar nga Newsbomb
Europiani me Marina Vjollcën, moderatorja i rikthehet dashurisë
Marina Vjollca

Pas mbylljes së spektaklit të humorit “Klanifornia”, Marina Vjollca do t’i rikthehet dashurisë së vjetër, futbollit.

Duke qëndruar besnike ndaj TV KLAN, moderatorja është gati për një aventurë të re dhe duke filluar nga 14 qershori ajo do të drejtojë emisionin Euro2024.

Pas përfundimit të ndeshjeve, ato do të komentohen në studion e TV KLAN me Marinën dhe të ftuarit specialë.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese