Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Erjola i fal “tradhtinë” Gracianos, kapen duke u përqafuar  (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Erjola i fal “tradhtinë” Gracianos, kapen duke u përqafuar
Erjola - Graciano

Shoqëria mes Erjola Doçit dhe balerinit Graciano Tagani pësoi një krisje të madhe në shtëpinë e Big Brother VIP.

Edhe se moderatorja u betua se nuk do t’ia falte faktin që sipas saj, Graciano trilloi mesazhet e Romeos, ata u panë duke shkëmbyer edhe një përqafim në tapetin e kuq, në finalen e  “BBV3” .

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Kujtojmë se Graciano ktheu “përmbys” shtëpinë kur tha se Romeo i ka shkruar disa herë mesazhe Erjolës, mirëpo ajo nuk i ka kthyer përgjigje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese