Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Elhaida Dani shtatzënë për herë të parë? Pas aludimeve në rrjet, këngëtarja thyen heshtjen

Shkruar nga Newsbomb
Elhaida Dani shtatzënë për herë të parë? Pas
Këngëtarja Elhaida Dani dhe balerini Ledian Agalliu

Këngëtarja Elhaida Dani dhe balerini Ledian Agalliu janë duke shijuar romancën e tyre prej më shumë se një viti. Çifti për shkak se u dashuruan ndërsa ende nuk kishin shkëputur marrëdhëniet me partnerët respektivë, u vendosën dhe ende janë në qendër të vëmendjes publike.

Së fundi, Elhaida është përballur edhe me aludimet e shtatzënisë, por këngëtarja i ka mohuar lajmet e shtatzënisë.

Nuk jam, nuk jam, nuk jam. Por nëse do vijë momenti, do vijë momenti, do t’jua them me shumë dashuri” – tha këngëtarja shkodrane.

Ajo u pyet edhe nëse kanë në paln apo a e kanë diskutuar?

“Tani nuk do themi aq shumë gjëra, të lutem” – e ka mbyllur komentin Elhaida Dani.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese