Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ekzekutohet me breshëri plumbash reperi i njohur

Shkruar nga Newsbomb
Ekzekutohet me breshëri plumbash reperi i njohur
Reperi Karar Ramadan

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Suedinë. Reperi i njohur C.Gambino, emri i vërtetë i të cilit është Karar Ramadan është ekzekutuar me breshëri plumbash.

Sipas mediave të huaja mësohet se ngjarja ka ndodhur teksa 26-vjeçari kishte parkuar në Goteborg të Suedisë.  Policia lokale tha se reperi u qëllua me kallashnikov nga disa  burra. Si pasojë fatkeqësisht i riu humbi jetën.

Reperi ka mbi një milion dëgjues mujor në Spotify dhe kishte fituar një Grammy, vetëm muajin e kaluar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese