Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Egla përplaset me Françeskën: Nëse do kisha një fëmijë si ti do të kisha çuar te murgeshat…

Shkruar nga Newsbomb

Egla përplaset me Françeskën: Nëse do kisha një

Një debat i fortë ka plasur mes Eglës dhe Françeskës. Kjo e fundit i ka kërkuar llogari aktores se pse tha se i vjen turp nëse do të kishte një fëmijë si ajo.

Egla nga ana tjetër, nuk hoqi dorë nga deklarata e saj, madje tha se do të kishte një fëmijë si Françeska do ta dërgonte te murgeshat.

Pjesë nga debati: 

Françeska: Më the më mirë mos të kisha fëmijë sesa të kisha ty

Egla: Më the ta kesh për nder të kesh një fëmijë si unë dhe të thashë të kisha një fëmijë si ty larg qoftë, do e kisha çuar te murgeshat. Hajde, hajde se ti nuk di asgjë. Më mirë pa fëmijë sesa me një fëmijë si ty

Françeska: Nuk të vjen zor…

Egla: Jo s’më vjen

Françeska: Është e turpshme. Bie në nivelin zero me këto që thua. Ti nuk e di se çfarë nxjerr nga goja. Sjellja jote është në nivelin zero

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese