Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Egla "e sfidon" në rap, Meritoni ia kthen: Të ka shkruar dhe Ledri, do të të marrim në studio

Shkruar nga Newsbomb
Egla "e sfidon" në rap, Meritoni ia kthen: Të ka shkruar dhe
Meritoni dhe Egla

As këtë mbrëmje nuk kanë munguar debatet mes Meritonit dhe Eglës. Në përballjen mes tyre, teksa Meritoni po komentonte situatet mes tyre, aktorja e ironizuar duke bërë rep.

Pjesë nga biseda: 

Meritoni: Shoh një Egla që luan rolin e viktimizimit, e shoh të revoltuar që nuk arriti ajo e para në finale, kur Ori e ngriti në piedestal, tentoi të mbulonte tensioni.

Egla: Ma shpif kur flet Meriton, hajd çohu ik. (Egla bën rep me ironi)

Meritoni: Edhe Ledri të ka shkruar që kështu do të të marrim në studio. Ndryshimi i kësaj në 360 gradë brenda 3 ditëve, më ka befasuar.

Ledioni: E ndjen veten të rrezikuar në ëktë lojë nga Egla?

Meritoni: Jo kam rënë në grackat e Eglës, por jo. Më ka thënë përndjekës por ia ka thënë edhe Julit.

Egla: Me atë që ti ke bërë, mund të ishe dhe i denoncuar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese