Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Egla Ceno dhe Luiz Ejlli janë fqinj?! Aktorja e konfirmon: E pash me biberon në gojë

Shkruar nga Newsbomb

Egla Ceno dhe Luiz Ejlli janë fqinj?! Aktorja e konfirmon: E pash me

Fituesja e Big Brother Vip 3, Egla Ceno ka treguar se është fqinj me Luiz Ejllin. E ftuar në emisionin “Top Arena”, aktorja tha se 3 ditë më parë e ka takuar rastësisht me biberon në gojë.

“Po e kisha dëgjuar edhe unë kur u shkëmbeva para 2-3 ditësh në ashensor me një biberon në gojë. Ai është bërë baba. Unë e mora vesh thjeshtë kur e pashë aty. E pashë në ashensor dhe i thashë ‘mirëserdhe në lagje’”, tha Egla.

Kujtojmë se prej disa ditësh qarkullon lajmi se Egla po jeton në një lagje me fituesin e Big Brother Vip 2, Luiz Ejllin dhe mesa duket rezultoi i vërtetë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese