Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E veshur me të bardha, e dashura e Princ Lekës pozon për aparatin e Fadil Berishës

Shkruar nga Newsbomb
E veshur me të bardha, e dashura e Princ Lekës pozon për aparatin
Blerta Celibashi

Fotografja Blerta Celibashi ka qenë në qendër të vëmendjes së medias për shkak të lidhjes së saj me Princin Leka.

E teksa shijon romancën e saj me Princin, Celibashi nuk lë pas dorë edhe pasionin për fotografinë. E teksa jemi mësuar që ta shohim teksa fotografon të tjerët, së fundmi ka qenë ajo “objekti” i aparatit.

Bukuroshja 26-vjeçare së fundmi ka pozuar, por jo për një fotograf të thjeshtë, por për të madhin Fadil Berisha.

Blerta shihet e veshur me një kostum të bardhë, teksa foton e ka zbukuruar me sytë që i ndriçojnë dhe buzëqeshjen e lehtë në fytyrë.

“Atmosferë verore në lulëzim të plotë, mirësjellje nga talenti i Fadil Berishës”, shkruan Blerta në postimin e saj.

E veshur me të bardha, e dashura e Princ Lekës pozon për aparatin
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese