Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E veshur me fanellën e Shqipërisë, vajza e Sylvinhos gati për stadium (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
E veshur me fanellën e Shqipërisë, vajza e Sylvinhos gati
 


Vajza e trajnerit të Kombëtares shqiptare, Sylvinho tashmë mund të quhet me plot gojë një tifoze ‘shqiptare’. Tati Mendes është ndjekëse e rregulltë e kuqezinjve në mbështetje të babait të saj.

Pas ndeshjes dramatike me Kroacinë, ajo nuk mbajti dot lotët e gëzimit në golin e barazimit të Klaus Gjasulës. Video e cila u bë virale në internet e ajo fitoi shumë dashuri nga fansat në rrjete sociale.

Tashmë ka dhe një mision të rradhës. Sonte Shqipëri luan ‘finalen’ ndaj Spanjës dhe sigurisht, ajo nuk mund të mungojë në shkallët e tribunave. Prej vitesh jeton në Madrid me shtetësi spanjolle, por fanellën veshur do të ketë atë të Shqipërisë.

E veshur me fanellën e Shqipërisë, vajza e Sylvinhos gati
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese