Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E shtrirë në prehrin e Meritonit, Ilnisa ndan foton e parë intime pas përfundimit të Big Brother VIP 3

Shkruar nga Newsbomb
E shtrirë në prehrin e Meritonit, Ilnisa ndan foton e parë intime
Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli

Duket se Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi e kanë kaluar natën bashkë pas largimit nga festa pas përfundimit të këtij edicioni të tretë të Big Brother VIP. Ka qenë vetë gazetarja Agolli e cila ka ndarë një moment intim ku shihet e shtrirë në prehrin e partnerit të saj, moderatorit Meriton Mjekiqi.

Foton e ndarë në Instastory Ilnisa e shoqëron me një zemër për të treguar se dashuria e tyre është e vërtetë dhe jo vetëm për lojë brenda BBV.

E shtrirë në prehrin e Meritonit, Ilnisa ndan foton e parë intime
 

Ilnisa e cila u largua disa javë më parë, e ka shprehur shpesh dashurinë për moderatorin nga Prishtina duke e mbështetur dhe thënë se mezi priste të dilte dhe të bashkoheshin.

Kujtojmë se çifti u takua dhe u njohën në Big Brother VIP, aty ku dhe nisën romancën e tyre. Ata po e vazhdojnë edhe jashtë lidhjen e tyre edhe pse për disa muaj shumë njerëz i “kryqëzuan” për diferencën e moshës shpesh duke i etiketuar se janë si “mami dhe djali”.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese