Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E quajtën të shëndoshë, përgjigjia epike e Bebe Rexhës do ju lërë pa fjalë

Shkruar nga Newsbomb
E quajtën të shëndoshë, përgjigjia epike e Bebe
Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka gjetur një mënyrë goxha interesante për t’ju përgjigjur komenteve fyese për peshën e saj, që i vijnë shpeshherë nga njerëz të ndryshëm në rrjet.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social, Instagram, artistja shqiptare shkruan se për të gjithë ato që e cilësojnë si të shëndoshë, dijeni se edhe llogaria bankare e saj është kështu.

“Për ju që më quani të shëndoshë, thjesht dijeni që edhe llogaria ime bankare është kështu”,- ka shkruar këngëtarja krahas postimit të saj në Instagram.  

Bebe Rexha është një artiste dhe kompozitore shumë e talentuar, që arriti një sukses të jashtëzakonshëm duke vulosur emrin e saj përgjithmonë në industrinë globale të muzikës.  

Këngëtarja njihet për hitet e panumërta dhe projektet që prekin thellë tematika të shumta shoqërore.

Gjithashtu, ajo është vlerësuar edhe për vetëbesimin dhe kurajon për të përqafuar papërsosmëritë në trupin e saj apo të tjerëve, duke suportuar në këtë mënyrë të gjitha shtresat vulnerabël që preken nga opinionet negative të shoqërisë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese