Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E papritur, Romeo dhe Heidi vendosin të largohen nga Big Brother

Shkruar nga Newsbomb
E papritur, Romeo dhe Heidi vendosin të largohen nga Big Brother
Romeo dhe Heidi

Një vendim të papritur kanë marrë Romeo dhe Heidi për të lënë së bashku shtëpinë e madhe të Big Brother VIP.

Çifti që ndodhët në një suitë, teksa kanë qenë duke ngrënë kanë vendosur që të largohen nga loja, duke hequr dorë nga çmimi i madh.

Romeo ka qenë i pari që ka hedhur idenë për të lënë shtëpinë, gjë që e ka mbështetur edhe Heidi. Të dy kanë shkuar në dhomën e rrëfimit për të thënë vendimin e tyre.

Mirëpo, nuk dihet se çfarë është diskutuar në dhomën e rrëfimit, pasi të dy lojtarët janë kthyer dhe vijojnë qëndrimin në BBV.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Të dali jashtë te dy

Heidi: Do me dal?

Romeo: Vallai po

Heidi: Dalim

Romeo: Shkojmë në dhomën e rrëfimit dhe zhdukemi. Mos të na interesojë më asgjë

Heidi: Hajde dalim (shkojnë në dhomën e rrëfimit)

 

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese