Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E papritur/ Arrestohet në Holandë Nicki Minaj

Shkruar nga Newsbomb
E papritur/ Arrestohet në Holandë Nicki Minaj
Nicki Minaj

Nicki Minaj është arrestuar në një aeroport në Holandë disa orë përpara se të performonte në Co-op Live.

Reperja 41-vjeçare u ndalua nën dyshimin për “posedim të drogave të lehta” në aeroportin Schiphol ndërsa po udhëtonte nga Amsterdami në Mançester për shfaqjen e saj Pink Friday 2 Tour.

Në pamjet e regjistruara në Instagram Live, Minaj mohoi se mbante ndonjë drogë, por iu tha se duhej të shkonte në komisariat.

Në regjistrim, një burrë i shpjegoi asaj se “do duhet të marrësh një avokat“. Gjatë videos, krijuesja e hiteve tha se asaj i thanë të futej në furgon policie dhe të shkonte pa praninë e avokatit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Calay News (@calaynews)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese