Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Dukesh si 50 vjeç", e kritikuan për pamjen e saj, Kylie Jenner shpërthen në lot: Ata mendojnë se ne nuk kemi ndjenja!

Shkruar nga Newsbomb
"Dukesh si 50 vjeç", e kritikuan për pamjen e saj, Kylie
Kylie Jenner

Në sezonin e pestë të “The Kardashians, 26-vjeçarja Kylie shpërtheu në lot kur përmendi kritikat e panumërta për pamjen e saj.

Është mrekulli që kam ende vetëbesim dhe mendoj se jam e bukur sa herë kur shikoj veten në pasqyrë”, - i tha ajo së motrës, Kendall Jenner me lot në sy.

Kylie po fliste për foton e saj virale, të shkrepur në Javën e Modës në Paris, ku kishte komente të shumta se ajo dukej si grua 40-vjeçare si pasojë e operacioneve estetike.

Kylie vazhdoi të qaj në shpatullat e motrës së saj, Kendall duke thënë për fansat se “ata mendojnë se ne nuk kemi ndjenja”.

"Dukesh si 50 vjeç", e kritikuan për pamjen e saj, Kylie
 
"Dukesh si 50 vjeç", e kritikuan për pamjen e saj, Kylie
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese