Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa thyen rekorde, shënon një tjetër sukses

Shkruar nga Newsbomb
Dua Lipa thyen rekorde, shënon një tjetër sukses
Dua Lipa

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, s’po njeh më limite. Sukseset e saj po vijnë njëra pas tjetrës dhe kjo me të drejtë, pasi artistja i është futur me “kokë” projekteve muzikore.

Kësaj here Dua është duke duartrokitur për veten për një tjetër rekord të thyer. Ajo është e para artiste femër e cila ka pesë këngë me nga dy miliardë dëgjime në Spotify.

Më saktësisht, këngët: “New Rules”, “Levitating”, “Don’t Start Now”, “One Kiss” me Calvin Harris dhe “Cold Heart” me Elton John.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese