Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa e pandalshme, 3 albumet e saj në listën e 10 më të shiturve në Britaninë e Madhe

Shkruar nga Newsbomb
Dua Lipa e pandalshme, 3 albumet e saj në listën e 10 më të
Dua Lipa

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa duket se po korr një sukses të jashtëzakonshëm në karrierën e saj. 3 albumet e saj janë futur në listën e 10 më të shiturve në Britaninë e Madhe, duke bërë që ajo të klasifikohet si një ndër këngëtaret më të dëgjuara në këtë vend.

Dua Lipa e pandalshme, 3 albumet e saj në listën e 10 më të
 

Lajmin e ka bërë të ditur, vetë Dua nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj personale në rrjetin social Instagram, ndërsa falenderin edhe fansat për dashurinë dhe mbështetjen e pakushtëzuar ndaj saj, që ajo të arrijë suksesin e saj.

“Të tre albumet e mia janë në Top 10 në Mbretërinë e Bashkuar këtë javë! Fëmijët e mi po më bëjnë shumë krenar. Faleminderit për të gjithë dashurinë dhe mbështetjen dhe që më lejuat të jem kolonë zanore e ditëve tuaja gjatë këtyre 8/9 viteve”,- shkruan këngëtarja Dua Lipa në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese