Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Do shihemi shumë shpejt”, Egla Ceno reagon në rrjetet sociale pas fitores së BBV, çfarë po paralajmëron?

Shkruar nga Newsbomb
“Do shihemi shumë shpejt”, Egla Ceno reagon në rrjetet
Aktorja Egla Ceno

Aktorja e njohur Egla Ceno ka reaguar për herë të parë pasi fitoi BBV3 dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Me një foto ku mban në duar çekun prej 100 mijë eurosh, Egla Ceno falenderon të gjithë ata që e kanë mbështetur ndërsa tregon se është ende pa fjalë.

“Jam ende pa fjalë. Por jam thellësisht mirënjohëse për publikun që më deshi e më pranoi me gjithë ngjyrat e mia dhe sigurisht për Top Channel që më dha mundësinë të isha pjesë e kësaj eksperience të jashtëzakonshme. Do shihemi shumë shpejt”, - shkruan ajo.

Mbrëmjen e djeshme, fituesja Egla Ceno fiku të gjitha dritat e shtëpisë duke qenë dhe e para grua fituese e Big Brother VIP Albania.

“Do shihemi shumë shpejt”, Egla Ceno reagon në rrjetet
Reagimi i Egla Ceno në Instagram

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese