Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Do më hash ka*in”, gazetari Flavio Qarri nuk përmbahet në rrjetet sociale, shkak bëhet Sara Gjordeni

Shkruar nga Newsbomb
“Do më hash ka*in”, gazetari Flavio Qarri nuk përmbahet
Flavio Qarri dhe Sara Gjordeni/ Fotomontazh

Të jesh pjesë e medias apo show bizzit, padyshim që në vendin tonë nuk është kaq e thjeshtë. Kemi shpesh përplasje verbale, ironi e kundërpërgjigje nga protagonistë të ndryshëm. Por, së fundmi është Sara Gjordeni që me sa duket është bërë “tabelë qitje” edhe nga gazetarë shqiptarë.

Flavio Qarri ka ironizuar disa herë ish banoren e Big Brother VIP 3 për mënyrën se si ajo u soll gjatë dhe pas këtij formati televiziv. Por, gazetari ka rënë në kundërpërgjigje të fansave të bukuroshes që i kërkojnë të bëjë “prapa-kthehu” në komentet e tij.

Me sa duket ai s’ka ndërmend të ndalet dhe sipas disa fotove që po qarkullojnë në rrjet, ka shpërthyer në të shara kundrejt tyre. Një gjuhë aspak e denjë për një gazetar që çdo ditë shfaqet në një nga televizionet shqiptare teksa shkruan: “Do më hash ka*in”.

Më poshtë debati degjenerues nga komentuesi dhe Flavio Qarri:

Komentuesi: Kërkoi falje Sarës publikisht qelbësirë se kena me të degjeneruar keq plehër

Flavio: Do më hash k*rin.

Komentues: Turpi i shoqërisë z Flavio Qarri

Flavio: Në p*dh satom po shkojmë. Bravo k*ri. Po k*ri, po.

Kujtojmë që ish-banorja reagoi ashpër kundër gazetarit duke treguar se ka ulur figurën e saj gjatë intervistës në “Fan Club”.

 “Kam parë bura që kanë dalë në ekran, çunak në sytë e mi se asnjë burrë nuk përgojon nderin, moralin dhe principet e një vajze që nuk e njohin hapur në ekran. Kujtoj njërin prej tyre që ka qenë pjesë e Fun Club, ka dal hapur me fjalor…më krahasoi me Bardhin, ai ka vlera, kjo nuk ka. Ai ka moral, kjo nuk ka. E dini kush është ky person, para tre viteve kur ka hapur një biznes e kam bërë promovimin pa kokërr leku dhe më tha që jam shumë e thjesht. E kam promovuar biznesin e tij pas asnjë interes. Këtë person e kam parë në Fun Club duke diskutuar moralin tim, që unë isha pa moral. Flavio Qarri, djalë që e kam ndihmuar në nismën e tij dhe kam pasur marrëdhënie korrekte”, u shpreh ish banorja e Big Brother VIP 3.

Për këtë deklaratë të Sarës, erdhi një tjetër reagim nga Flavio Qarri. Në një postim në InstaStory, Qarri tha: “Hm, E trishte që duhet t’i shpjegosh shpesh disa loj njerëzve se cfare funksioni kanë në shoqëri gazetarët. Sa per replike, gjithcka mendoj per personin i ka thine artisti më simpatik i hip hop te Tiranës”.

“Do më hash ka*in”, gazetari Flavio Qarri nuk përmbahet
Komentet e Flavio Qarrit

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese