Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Djali i Valbona Selimllarit në lidhje dashurie me banoren e “Fermës Vip”

Shkruar nga Newsbomb
Djali i Valbona Selimllarit në lidhje dashurie me banoren e
Gloria dhe me Denin, Valbona me te birin

Shumë prej jush tashmë e dinë kush është Gloria Meshi, modelja e cila brenda Fermës Vip ka treguar që përveçse e bukur, është e zgjuar dhe di t’i japë atë që meriton gjithkujt.

Por, a e dini kush është partneri që i ka “vjedhur” zemrën, të cilin jo pak herë e ka përmendur dhe brenda fermës?

Është pikërisht djali i Valbona Selimllarit, Deni. Madje, nga një vështrim të shkurtër që bëmë në rrjetet sociale vumë re që lidhja e tyre është edhe familjare.

Pasi, Valbona ndiqet me Glorian në rrjetet sociale dhe nuk kursejnë as komentet dhe pëlqimet me njëra-tjerën.

Djali i Valbona Selimllarit në lidhje dashurie me banoren e

Ndërkohë, ditën e djeshme Gloria “shfrytëzoi” një nga kamerat e fermës për t’i shprehur dashurinë partnerit të saj.

“Deny i love you baby”, tha ajo.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese