Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Detaji që i nxjerr “zbuluar”, bashkohen Ledri me Sarën?

Shkruar nga Newsbomb
Detaji që i nxjerr “zbuluar”, bashkohen Ledri me Sarën?
Sara me Ledrin

Janë ndarë apo s’janë ndarë? Do të bashkohen apo janë bashkuar? Shumë aludime, shumë thashetheme, por asnjëherë asnjë reagim nga Ledri Vula dhe Sara Hoxha. Një nga çiftet më të dashura të shoëbizzit vijojnë të jenë të përfolur për marrëdhënien e tyre.

Së fundmi, syrit të gazetarëve nuk i ka shpëtuar një detaj interesant. Këngëtari ka rikthyer në Tik-Tok e tij videoklipin e këngës ku ishte dhe Sara. Ndërkaq, edhe në “Instagram”, ata ndiqen me njëri-tjetrin.

Megjithatë nuk mbetet gjë tjetër, veçse të presim ndonjë reagim nga vetë protagonistët.

 

Detaji që i nxjerr “zbuluar”, bashkohen Ledri me Sarën?
Ledri rikthen videon me Sarën

 

 

Detaji që i nxjerr “zbuluar”, bashkohen Ledri me Sarën?
Cifti ndiqet në Instagram

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese