Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Bujar Nishani e nderoi me titullin “Mjeshtër i Madh”, Egla “shpërthen”ndaj Julit: Turp kush ta dha, o gore shko dorëzoje

Shkruar nga Newsbomb
Bujar Nishani e nderoi me titullin “Mjeshtër i Madh”, Egla
Bujar Nishani dhe Julian Deda/ Fotoarkiv

Në vitin 2017, Presidenti i aso kohe, tashmë i ndjeri Bujar Nishani i akordoi aktorit Julian Deda titulin “ Mjeshtër i Madh”.

Ky titull u shoqërua me kritika të shumta në rrjetet sociale dhe shkaktoi shumë polemika, të cilat u morën me sportivitet dhe humor nga vetë aktori.

E teksa të gjithë e kishim harruar zhurmën që aso kohe shkaktoi ky nderim që iu bë Julit, ka qenë Egla ajo e cila ia ka rikujtuar këtë titull aktorit, të cilin e ka cilësuar si “turp”, duke i kërkuar më tej që të shkojë ta dorëzojë.

Egla: Gore, shko e dorëzo titullin.

Juli: Ke shumë mllef në shpirt.

Egla: 35 vjeç mjeshtër. Turp kush ta ka dhënë, edhe turp që e ke marrë.

Juli: Ke inat, ça të them. Ai që ma ka dhënë nuk jeton më. Ki pak respekt.

Egla: Ata janë mbledhur dhe ta kanë dhënë, turp të kesh.

Juli: Je horror, e pashpirtë

© Credits https://top-channel.tv/

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese