Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“B*tha ime...”, këngëtarja e njohur poston videon krejtësisht e zhveshur

Shkruar nga Newsbomb
“B*tha ime...”, këngëtarja e njohur poston videon
Britney Spears

Këngëtarja e njohur Britney Spears njihet tani më për postimet e saj të “nxehta” në rrjetet sociale. Këtë herë këngëtarja ka shpërndarë foto në rrjetet sociale në të cilat pozon krejtësisht e zhveshur, në plazh.

Këngëtarja shihet totalisht e zhveshur teksa qëndron në det. Siç pritej, komentet ishin të shumta dhe ngrinin pyetjet se përse ajo po pozon vazhdimisht e zhveshur.

“Përshëndetje b*tha ime” shkruan këngëtarja teksa poston videon e zhveshura në “Instagram”.

Shpesh këngëtarja bëhet kryefjalë në media për shkak të postimeve, ku shihet e zhveshur e pa kompleksa. Por fansat janë të shqetësuar, pasi këto postime ngrejnë dyshime nëse Spears mund të ketë probleme të shëndetit mendor.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese