Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Brenda shtëpisë shkonin si “macja me miun”, dy ish-banorët e Big Brother bëhen shoqe të ngushta

Shkruar nga Newsbomb
Brenda shtëpisë shkonin si “macja me miun”, dy
Roza Lati

E teksa brenda në shtëpinë e “Vëllait të madh” shkonin me njëra-tjetrën si “macja me miun”, jashtë Roza dhe Françeska janë bërë mikesha të ngushta.

Pas përfundimit të spektaklit dy ish-banorët kanë vendosur që të lënë mbrapa mëritë dhe debatet dhe si duket jashtë muhabeti po u “shkon vaj”.

Së fundmi ato janë “arratisur” në jugun e Shqipërisë dhe po shijojnë këto ditë pushimi në shoqërinë e njëra-tjetrës.

 “Ata që zihen, duhen më shumë”, shkruan Françeska krah një video ku shihet me Rozën.

Brenda shtëpisë shkonin si “macja me miun”, dyBrenda shtëpisë shkonin si “macja me miun”, dy

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese