Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Brenda apo jashtë shtëpisë? Sara Gjordeni zbulon kur ka ngelur shtatzënë

Shkruar nga Newsbomb
Brenda apo jashtë shtëpisë? Sara Gjordeni zbulon kur ka ngelur
Sara dhe Bardhi

Sara dhe Bardhin kanë qenë një ndër çiftet të cilët pa çka se nuk qëndruan shumë brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3, arritën të lënë shenjë. Romanca e nisur brenda ambienteve të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, po vijon dhe jashtë.

Teksa shumë prej “gojëve të liga” prisnin që çifti të ndaheshin, ata dhanë lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Së fundmi vetë Sara ka treguar se është 7 javëshe shhtatzënë, duke i dhënë një përgjigje të mirë edhe atyre kuriozëve të cilët kanë lënë komentet e tyre nëpër rrjet dhe kishin dyshime se “ kur e kishin ngjizur bebin”, ashtu si dhe vetë modelja thotë.

Brenda apo jashtë shtëpisë? Sara Gjordeni zbulon kur ka ngelur

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese