Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez në krizë, ankesa për paratë dhe fëmijët

Shkruar nga Newsbomb
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez në krizë, ankesa për paratë
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk janë të sigurt nëse lidhja e tyre po funksionon siç duhet.

Dyshja u ribashkuan pas shumë vitesh të ndarë dhe ndërsa fillimisht dashuria e tyre dukej e pashuar, në fund rezultoi se distanca mes tyre nuk funksionoi pozitivisht.

Të dy janë në faza të ndryshme të jetës së tyre, ndërsa një burim nga ambienti i tyre shprehet se duan të ndahen për pak kohë, për të parë nëse kjo marrëdhënie është e duhura për të dy.

“Ata duan të jenë vetëm për një kohë, të marrin hapësirë për të parë nëse kjo marrëdhënie është e duhura për të dy”, thotë burimi për US Weekly.

Ajo shpjegon gjithashtu se stili i jetesës që ka zgjedhur secili prej tyre nuk përputhet me atë të tjetrit, ndërsa Ben Affleck thuhet se është i “presionuar” nga kërkesat e përditshme të gruas së tij.

Sipas të njëjtit publikim, problem në lidhjen e tyre duket se është pjesa financiare, ku çifti jeton në një rezidencë luksoze në Brentwood, ku qiraja arrin në 100 mijë dollarë në muaj.

Jennifer Lopez, megjithatë, nuk duket aq e prirur për t'u fokusuar në problemet në marrëdhënien e tyre tani, pasi ajo është e zënë me fillimin e turneut të saj.

“Ajo është shumë e fokusuar në punën e saj. Detyrimet e saj profesionale gjatë kësaj periudhe janë shtuar” , tha burimi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese