Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet me veshje transparente në festivalin e filmit në Kanë

Shkruar nga Newsbomb
Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet me veshje transparente
Modelja, Bella Hadid

Gjatë kësaj jave, në Kanë po mbahet edicioni i 77-të i Festivali të Filmit, ku garojnë me qindra filma nga e gjithë bota.

Në këtë festival do të konkurohet për çmimin e madh, atë të “Palmës së Artë”, ndërsa bëhet e ditur se pjesë e kësaj gare janë 22 filma në total.

Një fim që ka tërhequr vëmendjen e spektatorëve është “The Apprentice”, i cili është një film biografik që fillon me origjinën e ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump, si një zhvillues i ri ambicioz në sektorin e pasurive të paluajtshme në vitet 1970-1980 në New York.

Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet me veshje transparente
 

Në premierën e këtij filmi ka qenë e pranishme edhe modelja Bella Hadid, e cila duket se ka vendosur të guxojë me veshjen e saj duke mos i lënë vend imagjinatës.

E veshur me një fustan të markës Saint Laurent, me një gjatësi deri tek gjunjët dhe pa të brendshme, Bella nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Modelja 27-vjeçare e kishte kombinuar veshjen me një palë taka në ngjyrë kafe dhe një çantë minimaliste që përputhej me veshjen.

Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet me veshje transparente
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese