Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

Arbër Hajdari ngre në pedestal Ledion Liçon: Fituesi i këtij Big Brother VIP je ti

Shkruar nga Newsbomb
Arbër Hajdari ngre në pedestal Ledion Liçon: Fituesi i
Ne foto: Arber Hajdri © Credits instagram.com/arberhajdari/

Reality Show “Big Brother Vip Albania” ka hyrë në fazën më të nxehtë të lojës.

Teksa gongu drejt fundit po afron, opinionisti Arbër Hajdari ka “zbuluar” fituesin e Big Brother Vip, dhe sipas tij nuk është vetëm 1, por dy.

“Nga ky Big Brother do të ketë dy fitues: Njëri që do marrë çmimin e madh dhe tjetri je ti Ledion,” tha Arbri, duke shkaktuar që qeshura dhe aprovim në publik.

Kujtojmë se finalistët e këtij viti janë Egla, Juli, Romeo, Heidi dhe Meritoni dhe brenda pak orësh çdo gjë do të vuloset.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese