Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Aktorja e njohur "ndez" imagjinatën e fansave, postimi i saj i fundit do i'u lërë pa fjalë

Shkruar nga Newsbomb
Aktorja e njohur "ndez" imagjinatën e fansave, postimi i saj i
Aktorja, Sara Kolami

Aktorja e njohur për rolin e saj të Minas të filmi “Polic për kokë” të Olsi Bylykut, Sara Kolami është shfaqur mjaft provokative në postimet që ka bërë ditën e sotme në rrjetet sociale.

Aktorja e njohur "ndez" imagjinatën e fansave, postimi i saj i
 

Ajo ka pozuar në një palë bikini të “Tenezis” ngjyrë vishnje duke bërë edhe një veprim po aq sa interesant edhe ngacmues për fansat duke reklamuar ndonëse në këtë mënyrë produktin e kësaj marke.

Aktorja e njohur "ndez" imagjinatën e fansave, postimi i saj i
 

Aktorja fillimisht ka treguar hiret e saj trupore në bikini, gjersa në fund i ka zhveshur ato duke i vendosur në një tavolinë dhe duke nxitur kështu imagjinatën e më shumë se 246 mijë fansave të saj në Instagram.

Aktorja e njohur "ndez" imagjinatën e fansave, postimi i saj i
 

Kujtojmë se Sara përpos aktore është edhe një influencere në Instagram dhe modele goxha e njohur.

“Policë për kokë” është vetëm një nga projektet e saj, pasi atë e kemi parë edhe në disa filma të tjerë të njohur shqiptarë si: Dashuri, Ndërkombëtarët dhe Falco.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese